Programy

G Una G Uboritokep

GUnaGU - ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA

ZMENA TERMÍNU!
Oznamujeme Vám, že z dôvodu opatreniam červenej zóny a z dôvodu veľkého záujmu o komédiu Odvrátená strana mesiaca v podaní divadla GUnaGU sa predstavenie posúva na náhradný termín: 23. november 2020. Zakúpené vstupenky sú platné na náhradný termín. Za pochopenie Vám ďakujeme!

Jedna z najvtipnejších hier renomovaného dramatika Viliama Klimáčka sa nevyhýba ani osobným zlyhaniam hrdinov a dojímavým situáciám, kedy hlavná hrdinka bojuje s mozgovou príhodou a zápasí nielen o syna a o sestru, ale najmä o vlastný dôstojný život.
Jemná komédia o nekriticky milujúcej matke (Milka Vášáryová), ktorá sa nedokáže zmieriť s tým, že jej syn (Viktor Horján) už dávno nie je dieťa a dávno dospel. Matka stále hľadá pre syna ženu, ktorá by z neho „spravila muža" netušiac, že on už dávno tajne žije s jej priateľkou zo školy. Trojitú rolu českej turistky, londýnskej čašníčky aj zdravotnej sestry zahrá Zuzana Šebová. Korením tejto rodinnej tragikomédie je napätý vzťah dvoch sestier, ktoré celý život súperili o jediného muža. Sestru hrá Darina Abrahámová.
Hrajú: Emília Vášáryová, Viktor Horján, Darina Abrahámová, Zuzana Šebová/Natália Puklušová
Vstupné: 15 eur