Halaszjudit plakat zold

Halász Judit: JÁTSSZUNK EGYÜTT

Sajnálattal értesítjük azokat, akik megváltották a jegyeiket a 2021. szeptember 19-re (vasárnap) tervezett Halász Judit koncertre, hogy a szervezők kénytelenek a koncert elhalasztása mellett dönteni. Ezt a döntést azért hoztuk meg, mert a magas színvonalat képviselő rendezvények megvalósításánál csak egy cél lehet fontosabb - ez pedig nem más, mint a látogatóink egészségének védelme. Felelősséggel tartozunk egymásért, a gyermekek egészségéért pedig kiváltképp. A visszajelzések alapján úgy érezzük, az iskola- és az óvodakezdéssel gyakran jelentkező megbetegedések sok érdeklődő gyermeket otthon marasztalnának. Ezt a feltételezésünket a jegyeleadási adataink is alátámasztják. A koncertet egy későbbi időpontban megtartjuk, a jegyek érvényben maradnak. Köszönjük szíves megértésüket!

A JÁTSSZUNK EGYÜTT! cimű koncerten az eddig megjelent zenei anyagokból hallható
válogatás, amely csokorba fogja Halász Judit egyedülálló pályafutásának legnépszerűbb
alkotásait. Legfontosabb küldetésének tartja fenntartani a családok, a gyerekek magyar költészet iránti érdeklődését és dalok formájában észrevétlenül szórakoztatva felhívni a figyelmüket az élet
sok, fontos törvényére, amihez alkalmazkodnunk kell, ha a humanizmus etikája szerint