Správy 2023.11.21.

DARUJTE ZÁŽITOK!

Ak chcete na Vianoce prekvapiť svojich blízkych naozaj výnimočným darčekom, nenechajte si ujsť bohatý ponuku programov Mestského kultúrneho strediska Béni Egressyho v Komárne!

Vyberte si z našich programov – prekvapte svojich blízkych zážitkom!

V roku 2024 pre vás pripravujeme koncert známej skupiny Hot Jazz Band. Muzikál Cinderella je príbehom o stratených topánkach a nájdenom šťastí. Sándor Csányi bude počas svojho vystúpenia v Komárne skúmať hlbiny ženskej duše a uskutoční sa aj galavečer ku Dňu žien s Imre Vadkertim, Györgyom Derzsim, Koppányom Kovácsom a Sándorom Sasvárim. Baletné predstavenie Amadeus v réžií Jána Ďurovčíka sľubuje nádherný zážitok. Ak chcete prekvapiť svojho partnera skutočne exkluzívnym silvestrovským plesom ponúkame vám kráľovské menu, tanec a zábavu až do rána v slávnostnej sále Dôstojníckeho pavilónu.

Aktuálne informácie o našich predstaveniach nájdete na stránke www.mskskomarno.sk - nech si vyberiete akékoľvek predstavenie alebo koncert, zážitok je zaručený!

Tešíme sa na vašu pozornosť aj v roku 2024! Pre aktuálnu ponuku nás kontaktujte prostredníctvom uvedených kontaktných údajov!

INFO: www.mskskomarno.sk, ticket@mskskomarno.sk, T: +421 905 892 579